View Single Post
Staro 09.04.2016., 01:17   #148
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor sith_lord Pregled postova
S kakvom opremom dolazi golf?

Šalu na stranu, nisam toliko u tome da bih mogao predvidjeti cijenu ni izbliza, a sve ove glasine do sada koje sam čitao su puka nagađanja i nitko ne piše o cijenama.
S obzirom što se sve najavljuje da treba očekivati od grafičkih, ne bi me čudilo da bude u nekom višem cijenovnom rangu, a onda se opet nekako tješim kako će cjenovno biti pristupačno masama (cifre iznad $500 ne smatram cjenovno pristupačnim za mase).
Koliko je realno očekivati da će zamjena za 390 (490?) cjenovno biti u rangu 390?
Koliko sam pratio (gledao sam konkretno MSI), cijena 290 je dosta opadala kako je vrijeme odmicalo, dok 390 kad je izašla pa do danas ima manje-više istu cijenu uz manje promjene. Sad ako je netko pratio to bolje i pomnije neka me ispravi, ali pokušavam dokučiti koliko će koštati ove koje izlaze uskoro (sad u 6.-7. mjesecu tj. do kraja godine).
Htio bih uzeti novu i voljan sam pričekati koji mjesec, ali definitivno nisam spreman izvaliti 6-7k...
Gle vega je top model, flagship što bi se reklo, ne treba nam uopće kristalna kugla, to jednostavno ne bude ispod 6 somova. Tendencija u high endu je da cijena s generacijama čak i raste. Dakle možda bi moglo to i koji som gore ići.

Za polaris se amd kurčio sa nekakvim dobrim price/perfomance omjerom, VR sposobnom (znači barem kao R9 290) grafom za ispod 349$ u USA. To je sve što se zna
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote