View Single Post
Staro 06.04.2007., 12:05   #132
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Savjet za članove Teama:
1.Kod wPrime-a(bilo 32 ili 1024),isti vrtite na win98 platformi,ako ste u mogućnosti(oko 5% i više poboljšanje rezultata!).Ostale CPU testove nisam uspio pokrenuti na navedenoj platformi,pa se držite winXP-a za PIfast,SuperPI,i PCM04/05.CPU-Z ne pati od navedene ovisnosti,a za "Sandru"-nemam pojma...E,sad,netko može primjetiti nešto otprilike:"A w2k?".Po mojim mjerenjima-nema značajnog (uopće) profita,a opet jedan od benchmarka-odbija se pokrenuti...
2.Ako ganjate rezu na newkoj od stariih PC platformi(Celeri stari,npr+SDRAM...),a takve ploče,u pravilu,nemaju PCI/AGP lock,DALEKO BOLJI rezultat ćete postići ako maknete sve PCI uređaje sa testne zvijeri.Za benchmark vam,ionako,nisu potrebni...To će umanjiti štetu zbog limita posljedično navedenome izostanku PCI/AGP lock-a.Meni se AGP nije pokazao problematičan ni na jednoj mojoj ploči(PCI puno osjetljiviji na promjene brzine sabirnice).
Eto vam još par savjeta,naravno,za one koji nisu znali za navedene činjenice...isto tako,ako imate kakvih tips&tricks,naravno,onih koji se ne kose sa pravilima hwbot-a,samo dajte-svaki komadić boda se računa...
LP
edit:-56.8-
A sada skužio da mi cijenjeni gosp. jmke bježi 1.2pts.Moram ga pozdraviti malo na Madshrimpsima

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 07.04.2007. u 16:21.
  Reply With Quote