View Single Post
Staro 20.08.2018., 10:35   #63
vinko1
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
@ mito, mislim da je najbolje da svako sam odabere kako misli da je isplativije.

Koliko vidim u tomtopu je verzija bez rezervnih guma.
U mall.hr je 4160 kn.

Ne znam sto mi je otislo, nisu napisali. Koliko sam pratio, samo 3 stvari odlaze (na bateriji i sklopu) i sve se moze rijesiti uz malo volje i youtube guide.
Gilbert , Veliko hvala !! ja sam ti jedan starček koji je skroz mlad duhom i već dvije godine razmišljao o kupovini električnog romobila, moji doma su poludili ( star si , ubil buš se, budu ti se smijali ....) a ja se već tri dana ne skidam sa svog m365 , naravno, sad sam službeni dostavljač svojoj baki jer sve je na dohvat ruke, plac 1 , plac 2 , robne kuće itd.
Dugo sam se dvoumio između segwaya i m365 , pažljivo sam čitao tvoje komentare i odlučio se za m365 , brzina nije presudna niti kilometraža a koliko vidim razlika i nije puno veća ,( u normal mod-u sam se utrkivao sa tramvajem ) ni uzbrdo nije tragedija uz mali zalet izvukao me od jelačić placa na kaptol po Bakaćevoj , ja sam 105 kg ) stekao sam dojam da je m365 solidniji proizvod a za mene ugodniji i stabilniji u vožnji.
Volan se na pregibu već malo rasklimao ( nikakvo čudo s obzirom da vozim po bandićevim stazama i asfaltu prepunom rupa i oštečenja ) ali već sam naručio gumene umetke , privremeno stavio izolir traku i ok, je
trebao sam poštelati zadnje diskove da ne " cvile "
Najveći problem je mobilna aplikacija , nikako se ne mogu spojiti , aplikacija pokaže scooter ali uvijek je ofline , samo jedan put je na kratko pokazano da je spojen ali na sekundu ili dvije, jako bi želio koristiti aplikaciju ali neznam kako da to riješim
Gume sam možda premalo napumpao 3,0 obje , to danas ispravim, lako obavim na pumpi i prednji i zadnji , evropski model

Uspio sam instalirati aplikaciju , radi ispravno ali kad je romobil offline na aplikaciji nema nikakvih podataka, je li to normalono ?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 30.08.2018. u 19:07.
vinko1 je offline   Reply With Quote