View Single Post
Staro 16.10.2014., 11:11   #4805
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor nytmare Pregled postova
Radi sebe,i bas zato ocu mozda noviji model jer sam tako kupio i s+,izasao je 10mj prije moje kupovine te je bio odlican na testovima al na kraju govno.nakon pola godine sam vec poceo stavljat mod.romove da ga ubrzam,brisao manje koristene app itd. Svako malo crashanje i takve stvari.
Nije stvar da su g2 i n5 odlicni mobovi. Al dali rade nakon godinu dana bar 80% od onog kako su radili na pocetku.
Molim misljenje onih koji su ih stvarno i koristili godinu dana,a ne procitali recenzije (kao i ja) koje su uvijek pisane kad je mob izasa.
Jednostavno ne zelim platit 2000-3000kn za mob koji cu morat promjenit za pola godine.
Nexus 4 je dobio sve updateova od icsa na ovamo i dobit ce i android L a kamoli 5ica sa snap800. Ako je itko azuran s updejtovima onda je to google,a dobit ces sa n5 i android 6 vjerojatno jer je i n4 dobio 2 velika updatea. I da, nakon g dana n5 radi vjerojatno bolje od 90% androida na trzistu ( tu ne ubrajam rootanje i ostale pizdarije).Moj glas ide za N5, ako nema onda G2.
JuiceBox je offline