View Single Post
Staro 04.12.2008., 09:39   #40
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
sinoćnji update

zovem iz firme da provjerim koliko ću točno vremena provesti opet na telefonu i naravno sve je sređeno s njihove strane, pitam ja usput jel vidite da se nešto spaja sa te linije? naravno da se ništa ne spaja, a doma canyon oće silovat siemensa od spajanja. reko znači idemo po starom.

dolazim doma i spajam već 3. dlink i klasično čekanje od 20 minuta.

javlja se pro i govorim mu da više nemam živaca i volje, pa onda klasika reset linije i vodi on mene kroz dlink jer je siemens star i naravno nema podrške za njega. kažem mu odmah u startu da je router resetiran na factory default, napravljen wizard i u logu kaže opet da nema response-a na endpointu, no kao da nisam ništa ni rekao.

ajmo ponovo wizard - fail.

ajmo ponovo resetirat i wizard - fail + govorim mu da sam to već napravio i da ne znam uopće zašto ga slušam.

ali NEEEEE!!! ja imam dhcp dignut!!! kad je rekao "ajde odite na start" mislim da je pakao krenuo... smirim se i stavim fixnu ip i trrtrtrtrtrtrtrtr does not compute za živo čudo.

evo gospon sad ćemo mi prijavit kvar tehničarima očito nešto ne radi veli on. e onda sam popizdio i tražio kome mogu izjaviti da ja ovaj mjesec na mislim platiti net, dao mi je mejl za žalbe. pitao sam ga opet da li je u redu yebat me cijeli tjedan i govoriti da mi je doma hardware umro? (ovo ide direktno njihovu službu i nema tu "on je jadan student koji samo tamo čita manual"). naravno ništa sa druge strane osim plain odgovora zapisanih na knaufu.

ukratko kvar je prijavljen ali se neću više tak zayebavat, opet su neke veze potegnute i sad ćemo vidjet.

iskreno žalosno je što sve kod nas funkcionira na vezama i "požurnicama" da bi jednostavno dobio uslugu koju svaki mjesec pošteno plaćam i koristim.

ot za veze: slomio nešto u ruci i otišo u draškovićevu, prva dijagnoza nakon slikanja xyz, idući tjedan opet slikanje i opet ista xyz dijagnoza. povlačim neku vezu da ne čekam 6 sati koliko sam čekao drugi put i odjednom prve dvije dijagnoze su krive sad kad je netko malo bolje pogledao xray slike.

kad me netko pita di živiš, sram me reć majkemi.
syss je offline   Reply With Quote