View Single Post
Staro 12.01.2018., 00:14   #3828
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
1) Sve ovisi koju ploču uzmeš toliko možeš i kartica staviti, ja recimo imam rigove sa po 5 kartica jer jednostavno obožavam Gigabyticu 970A-DS3P
2) RX570 ako nađeš, vjerojatno nećeš
3) Baš sam danas slučajno vidio da u Futuri IT imaju risera, splitera PCI-E kablova i slično pa baci oko (ako baš mora biti u HR)
4) Što je to? Neki frame ili? Mislim da ti je najjednostavnije da sam doma napraviš od drveta ili nešto drugo iskombiniraš možda sa nekakvom policom, prošnjofaj po temama, imaš puno slika kako su ljudi posložili... Za kupnju već gotovoga ti nemogu pomoći jer mi to nikad nije bilo interesantno
5) A ono, ovisi koliko si osjetljiv, nekome bi smetalo, nekome nebi... Ako bude u drugoj sobi nećeš ga sigurno čuti
6) Pa ako imaš klimu računaj si njezinu potrošnju ako radi 24/7... Sa jednim rigom od 8 kartica nebi smio imati prevelikih problema ljeti
7) Uvijek postoji mogućnost, pogovoto ako se koristi kinesko kablovinje... Ali nisam još čuo da se nekome nešto zapalilo, konektori se jesu talili tj. plastika, ali do otvorene vatre nije došlo
8) Kojeg uređaja?
9) Kad se vrati internet nastavi dalje mineati kao da nije ništa bilo tako da nemaš brige

Nemožeš unaprijed znati koja je memorija na kartici, tek kad digneš windows, instaliraš drivere i upališ GPU-Z vidiš koja je

Ako misliš raditi rig sa 8 kartica znači da bi trebalo ići 4 kartice po jednom napajanju i ovi EVGA 650W ti neće biti dovoljni, treba ti barem 750W za 4 kartice da budeš koliko-toliko siguran

10) Ne mogu vjerovati da sam išao ovoliko pisati
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote