View Single Post
Staro 30.06.2016., 19:41   #133
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Stigao mi Nexus 6P. Iskreno ne znam sto mi je bilo da idem na Note 5 umjesto ovoga. Valjda sam htio nesto drukcije, a to sam i bio dobio Aluminum verzija izgleda fakat prekrasno uzivo i crni "vizir" jer lijep kontrastni detalj iako izgleda uzasno na slikama. U stvarnosti je crna glossy traka, izbocenost se ni ne kuzi dok ne predjes prstom. Osjecaj u ruci je nesto drukciji od Notea ali ne znam koji mi je bolji. Oba su vrh. Dizajnom je Nexus ljepsi iako plus Notea su mali rubovi gore i dolje koje bih izabrao umjesto, inace odlicnih, stereo zvucnika na Nexusu. Ekran meni izgleda ako ne isti, onda vrlo vrlo slican onome na Noteu, jedino sto je default kalibracija drukcija. Ali to je ljepota Nexusa, sve se moze nastimati po volji Zanimljivo je da je uniformnost ekrana na Nexusu bolja, suprotno ocekivanju. Kamera odlicna, performanse dostojne Nexusa, za bateriju jos ne znam jer ga cepim jos uvijek. Pozicija fingerprint scannera mi je dobra ali ne idealna. Sigurno bolja od one na ajfonu/samsungu ali mislim da bi sa strane na power buttonu bila bolja lokacija. Sami scanner je jako brz i precizan, tu nema zamjerke.

Uglavnom prezadovoljan za sada i cudim se zasto nisam gledao na 6P kao nasljednika Nexusa 5. Valjda mi je tek postalo jasno kad sam probao ostalo
Rista je offline   Reply With Quote