View Single Post
Staro 08.09.2019., 18:19   #2611
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Brko će definitivno oboliti od Vettela.
Dobar (i jedini) argument stari thumbs up

Citiraj:
Jedini mu je problem što je slučajno postao 4 puta svjetski prvak
Pa i nije. 2010 i 2012 mi je drago da je on bio prvak. Draži mi je on bio tada nego Alonso

Citiraj:
drugi nisu imali sreće
2010 i 2012 na kvalitetu, 2011 i 2013 na bolid. A time da je 2013 kvaliteta drastično opala. Uljuljkao se i dalje je povijest.

Citiraj:
a i ovi u Ferrariju nisu mogli dobiti drugog vozača pa morali na silu uzeti Vettela.
Ferrari od 1996 mora ima Top Cat vozača u momčadi. Šumaher, Raikkonen, Alonso. Svi su nešto napravili. Šumaher statistički najbolji ikad, Raikkonen naslov prvaka, Alonso 2x za picinu dlaku u lošijem bolidu.

I onda dođe Top Cat 4x WDC koji eto već 5.sezonu krade bogu dane u tom Ferrariju.

Sad su skužili da ne treba kupovati Top Cats nego je dobar i momak iz vlastitog rasadnika tako da sumnjam da žele Hamiltona. Možda iz fore jednu sezonu kad završi sa Mečkom.

Citiraj:
Svaka čast Charlsu jer je uspio zadržati Hamiltona pa i malo na bezobrazluk, tako se postaje svjetski prvak.
Ajde da se jednom i složimo.

Citiraj:
No nekako mi Charls ne leži kao osoba, više bi volio da Ferrari vozi Verstapen.
Nemoj 2x reći nakon ove utrke, slijedeća 2 tjedna bi moglo biti veselo. Spominje se Vettel u RBH. A možda trampa bude Max čisto da ga Ferrari čopi prije Mečke.

Meni se pari da Honda neće i ne može parirati Mercedesu i Ferrariju u pohodu na naslov, uz dužno poštovanje fabrici iz Sakure i jebenica šasiji Adriana Neweya.

A Max je materijal koji zaslužuje top bolid. A RBH to nije. Niti bude još najmanje godinu dana.

Što mislite? Max u Fer, Vet u RBH trampa ? To bi bilo bomba
Brko je offline