View Single Post
Staro 06.06.2019., 11:53   #1425
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Jucer stigao paracord narucen sa ParaCableMods za Logitech g303 pa cisto da podijelim misljenje i par slikica.

Za pocetak malo o samoj dostavi, ovaj dio pisem cisto kako bi pohvalio stranicu sa koje je kabel narucen, pa kome se ne cita moze preskociti. Ja sam u svojoj narudzbi izabrao jeftiniju opciju bez trackinga posto nije mala razlika u cijeni, 24 naspram 69kn kad se uzme u obzir sama cijena kabela (114kn). Bio sam malo nestrpljiv pa sam im se javio nakon 7 radnih dana da vidim di je zapelo. Covjek mi se javio u roku pol sata i objasnio mi kako Royal mail nakon 20 radnih dana oznaci predmet kao izgubljen te da mu se nakon toga javim ukoliko kabel nije stigao pa da ce poslati novi o njihovom trosku sa trackingom. Na kraju je kabel stigao nakon 13 radnih dana, kad stigne u RH dostava ide preko obicne poste pa zato traje malo duze.

Sto se samog kabela tice onakav je kao i sto sam ocekivao, osjecaj je gotovo kao sa wireless misem posto je uzasno savitljiv i nema gotovo nikakvog otpora pri pomicanju, a posto g303 ima ocajan kabel razlika je i vise nego osjetna.

Instalacija takoder nije nikakav problem, a kad je mis vec rastavljen to je prava prilika da se malo ocisti, zacudio sam se kad sam vidio kolko hand salse i dlaka je bilo na nekim dijelovima Jedini problem bi mogao biti sa nozicama posto su originalne (barem na Logitech misevima) nekako mekane pa ih je tesko skinuti da se ne popigaju i ostete. Ja sam od prije imao Corepad nozice i sa njima nema tih problema ako se prije skidanja zagriju sa fenom ili heat gunom (kojeg sam takoder koristio pri zagrijavanju onih gumenih prstenova na kabelu).

Svi oni kojima smeta originalni kabel ili zele imati osjecaj sto blize wirelessu preporucam da si nabavi paracod kabel, a evo i par slikica.
guerra je offline   Reply With Quote