View Single Post
Staro 23.10.2017., 10:25   #1720
Sevillano
Registered User
 
Sevillano's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: doma
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Definitivno me interesira udobnost. Gdi si uzeo i koju verziju, si uzeo sa mrežastim sjedištem ili platnenim?
Također me interesiraju polovne stolice, vidim na ovom sajtu ima egzotičnih modela ali bez naslona za glavu.


Stolica je stigla još u petak ali sam pričekao par dana da skupim dojmove. Uzeo sam je u Top Chair Hrvatska a kako kažu imaju samo modele sa mrežom. Što se tiče same kvalitete izrade sve je čvrsto, bez milimetra lufta, ništa ne škripi, mehanizam radi vrhunski a koliko će dugo to ćemo vidjeti. (garancija je 5 godina). Jedino što je imalo lufta su nasloni za ruke ali sam na čeličnu konstrukciju nalijepio par namotaja krep trake i problem riješen.

Što se tiče udobnosti, ja sam sebi pod guzicu odmah prvi dan stavio jastuk jer je malo tvrđa ali nakon toga mogu raditi satima bez problema. Prije toga nisam koristio slični ergonomski uredski stolac tako da ti ne mogu dati neku usporedbu. (koristio sam neko jeftino smeće) Meni je s jastukom pod guzicom sasvim udobna, sve se da podesiti a naslon dobro drži leđa i glavu. Ako baš želiš fotelju onda odaberi model sa kožom ili možda neki drugi model stolice. Najbolje ti je da je odeš isprobati jer je udobnost opet subjektivna stvar. Ako te zanima kožna verzija onda pitaj u Matmetal jer koliko znam još jedino oni u HR imaju Ergohuman u ponudi. (ili naruči iz inozemstva)

Eto adresa za Top Chair salon; "Adresa skladišta, ureda i showroom-a: Sv. Helena 150D, 10 382 D. Zelina"
Sevillano je offline   Reply With Quote