View Single Post
Staro 21.11.2014., 14:19   #8
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Prilikom odabira kućišta sam pročešljao sve moguće ITX-ove i uzeo phenoma zbog vanjskog izgleda. Nenadjebivo mi je ovo što nema nikakvih perforacija na bočnim stranicama i prednjici (optiku ne koristim).

Šteta što je tak lošeg feelinga uživo


Ova lian kockica ima previše stakla

Mercury je tak super i onda nemaju opciju da prednjica bude bez ovih otvora, bilo perforiranih ili punih... Jaooo

Danas popušio 20 jura, reko, uzet ću si thunderbolt kabel da spojim monitor, kad ono kifla... To očito radi samo ako imaš thunderbolt izlaz. Pretpostavio sam da će monitor primati DP signal preko električki istog TB kabela, međutim to nije slučaj. O ovome u korisničkom priručniku ne piše ništa suvislo. Samo da je to TB priključak i da imam još hdmi i DP.

Ne mogu naći u mediamarktu miniDP->DP kabel ili adapter, ne postoji, a kreteni iz Palita ne isporučuju to u paketu s grafičkom -.-

I najbolje je što s monitorom ne dolazi USB3 produžni za ugrađeni hub...

Za popizdit.

S druge strane, kupio sam lijepi pleteni LAN i USB3 kabel te produžnu letvu sa OVP/OCP.

E sad, kolko to realno pomaže... Neam pojma. Raskopao sam letvu odmah da vidim kakva je to tehnologija, ono prilično jednostavan filtar baziran na par kondića i zavojnica. LOL, popušio foru, ko da će to spriječiti tranzijente. Neka, zanimalo me
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote