View Single Post
Staro 14.07.2011., 15:20   #91
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
liverpool vec utukao masu love za 3 engleza, koji su po meni precjenjeni,
Henderson je jedan od najboljih engleskih mladih igrača, 16 mil za njega je itekako realna cijena.
C. Adam je praktički preko noći postao fenomenalna igračina, i to u Blackpoolu. Doveden je za kikiriki - 7 mil + 2 mlada igrača na posudbu u suprotnom smjeru. Ima fantastične pasove, duge lopte su mu jednostavno savršene.
Downing je as we speak na Melwoodu i radi liječnički pregled, nakon toga potpisuje ugovor. Cijena je 16 mil koja može narasti i do 20 ovisno o uspjehu.
Samo sam se nadao da u Liverpoolu ne završi Young, i hvala Bogu on je otišao u Utd. Downing je dokazan igrač koji je u stanju odigrati 50 utakmica u sezoni, nije sklon ozljedama i ima maestralan centaršut, jedino što nije baš prebrz i agilan, no dobro.

Zasad sam prezadovoljan kupnjama. Još jednog stopera Dunn ili Cahill ako Bog da, i lijevi bek (Enrique, Cissokho i Izagurre se spominju) i komotno možemo po kantu

Ta 3 igrača su u top 10 igrača koji su stvorili najviše šansi, Henderson i Downing dijele treče mjesto sa po 78 šansi svaki, dok je Adam deveti sa 64.
Downing ima najviše ubačaja od svih drugih EPL krila, te mislim najbolji postotak uspješnih.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline