View Single Post
Staro 27.08.2019., 11:30   #1
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Garmin sat->Nemogućnost spajanja na mobitel

Posjedujem sat za trčanje Garmin forerunner 220
Pri kupovini sat je registiran pomoću Garmin Express, povezao sam se sa mobitelom pomoću Garmin Connect te syncao Stravu sa Garmin account. Sve je radilo super 5 mjeseci, sat se spoji sa connect na mobitelu i automatski prebaci aktivnost na stravu. Ovu subotu nakon trčanja kao i milion puta palim garmin connect te ikonica od sata i moj uređaj nisu više prikazani u aplikaciji.
Pokušao sam maknuti uređaj te ponovo dodati ali uvijek dođe do disconnecting i tu stane.Pokušavam već 3 dana spojiti sat na mobitel. Resetirao sam kompletni mobitel na tvorničke postakve( factory reset wipe all...) te sam pokušao vratiti i sat na tvorničke postavke i sve obrisao iz njega, problem je isti aplikacija dođe do ovog dijela te tu stoji, čak sam ga ostavio i preko noći u nadi da mu treba malo vremena preko 10 sati je ostao u ovom stanju i nije nastavio dalje.
https://ibb.co/WgCw5fh
Kada sat spojim sa računalom preko garmin express sve radi normalno synca aktivnosti i automatski prebaci na stravu ali sa mobiteom ono što je radilo mjesecima normalno je samo od sebe stalno i nemoguće je povezati sat sa mobitelom.
Trčanje mi je malo prebitan dio života te ukoliko se ovo nemože riješiti sat id e na prodaju ofc i prebacujemo se na polar
Hvala na pomoći
cdhr je offline   Reply With Quote