View Single Post
Staro 16.04.2018., 15:58   #5141
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Nije baš takva bila. Pratim ga od onda, zajedno s TRX, ide gore/dolje, ali od tvoje preporuke je otišao dolje -3% I to nebi da nije BTC danas zaronio -450$.

Čini se dobar, ali bi ga trebalo uhvatiti u nekoj značajnoj korekciji. S druge strane, ako će narasti ponovno 80% na postojeće razine, onda je tak svejedno. Samo da je znati.

17% je jučer pao u par sati. A danas je nakon što sam napisao za objavu skočio s 5,75 na 6,10 nakratko, a onda se desilo ovo što si i sam napisao - BTC je počeo rokat i povukao dolje većinu altova. Taj scenarij uvijek može zeznut bilo koju alt prognozu , jer su altovi i dalje previše ovisni o BTC.

Eh... da je znati, naravno. Jedna poznanik koji je dugo u kriptu tvrdi da je WAN novčić koji će otići na 100 USD vrijednosti. Iz te perspektive, dugoročno je ovo dobra kupnja. Ja nisam siguran da će otići tako visoko, ali vjerujem da će ići preko 20USD.

Kratkoročno... tko išta više zna u kriptu?

BTW, nisi napisao otkud ti info za BTC 18.4. ispod 7000 USD.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.04.2018. u 16:07.
Roberto je offline   Reply With Quote