View Single Post
Staro 21.08.2009., 12:02   #179
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
ljudi ovako imam samo jedno pitanje prvo da objasnim stvar, bio sam kod dvijema curama koje su mi sestricne i dobiju normalno ruter siemens sx763 cekale su mjesec dana od zahtijeva tad su dobili i papir na kojem je bilo korisnicko ime i lozinka, i tada naravno to je islo preko WLAN da izbijegnemo zice posto je ruter u prizemlju, a komp na katu i slozim tocno prema uputama na hr kako konfigurirati, imo sam vezu između kompa i rutera jbg nisam bas glup posto sam zavrsio cisco, pa tada nije radila konekcija na internet i nista 5 puta upisem korisnicko ime i lozinku da nebi bilo i nikak se nije htijelo prestekati na net zovem ja sluzbu veli, zovi na slijedeci broj reko ok, zovem i oni prek centrale podesili ruter i to mi napaltili jer nije bilo besplatno na isti nacin kak i ja i proradi no dobro, ja tada nakon zavrsetka razgovora ocu provjeriti i promet na njihovoj stranici i opet nece ni nakon 5 puta ponovnog upisivanja korisnickog imena i lozinke ?

i nista zovem ja opet sluzbu da vidim koji je kurac i vele mi da je promjenjen password kak je moguce da su promijenili password bez icijeg zahtijeva i obavijesti kranjeg korisnika ???
pa jel to normalno i jos se radi o paketu od 10gb ???
to mi je prvo negativo iskustvo koje sam dozivio da me tak prave budalu od mene
DANCI je offline   Reply With Quote