View Single Post
Staro 09.02.2017., 10:44   #23
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor ITStig Pregled postova
Kad smo već otišli u širinu sa samih hladnjaka na procove i ostalo, ukratko ću napisati samo koja je moja zamisao.

Ideja koju planiram pretvorit u opipljivu konfu - Matična ploča s podrškom za dva komada M.2 NVMe SSDa i SLI, 32GB DDR4 memorije, i7 K serija proca, 1080 GTX grafika, 850w napajanje sve u full dampiranom kućištu sa 6 ventilatora i vodenim hlađenjem.

Znači budžet i viziju imam, sad samo tražim najoptimalnije riješenje za hlađenje a da ne proizvodi buku.

Računalo mi je i alat za rad, gledam naravno u svaku kunu, ali opet bi htio kvalitetan (i što tiši) stroj.

Perofrmansama 7700K nije ništa ekstra bolji od 6700K, izgleda da se više grije, ali ima sitne perkove u vidu nativne podrške za USB 3.1, Optane podrške...




Pingao sam frenda sa 7700K + vodeno hlađenje - idle temperatura (ono otvoren firefox, youtube, word...) 30 celzijusa, opterećen 60-70%.

Nije radio zasad nikakav OC. vrti se na 4.4 - 4.5Ghz. Razlika u cijeni (u mojoj ponudi) je cijelih 100kn izmedju 6700K i 7700K



Hvala za savjet

Proučio (bar za H115i) dobro recenzije na oba sitea + reviewe - 80-90% su ocjene 4 i 5. Generalno ekipa jako zadovoljna.

Istražujem trenutno ovo što su dečki ovdje savjetovali i važem i druge opcije, ali generalno sa H115i se čini da su ljudi jako zadovoljni.

pogledaj i NZXT Kraken X62
nick praskaton je offline   Reply With Quote