View Single Post
Staro 16.11.2017., 09:14   #1835
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Nedavno sam uzea G502 Proteus Core i mogu vam reci da nisam bas preodusevljen. Prvi problem je velicina misa, nekako mi je malen za moju sapu (imam malo krupniju saku) - ocekiva sam malo vece gabarite. Drugo, pozicija side-buttona (onog za snajpanje iki kako se vec zove), svaki put kad stavim ruku na misa - prirodnim gripom palac mi dodje na tu tipku. A kako je ista nekako pre mekana i lako se klikne, klikcem po njoj ko blesav samo surfajuci, pri normalnom koristenju ... Tipka nema nikakvu funkciju, moze se namistiti u Logi softwareu, ali nebitno - zivcira me sam osjecaj palca na toj tipki i popratni zvuk koji ide uz to... Jednostavno ne mogu ugodno i bezbrizno koristiti misa a da izbjegnem tu us*anu tipku, tj. mogu ako ruku pomaknem par cm unatrag ali to nije prirodan polozaj ruke za mene. Ocito je mis radjen za ljude sa manjim sakama... Pitanje se postavilo dosta puta, znam, ali svejedno moram pitati... Dali postoji neki moderan mish koji bi bio dostojna zamjena mom bivsem G500? Ne mora biti Logitech, bitno mi je samo da je kvalitetne izrade, da ima oblik sto slicniji G500 i da ima bocne tipke za npr. navigaciju u browseru. Ako postoji takav, odmah mijenjam svoj G502.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote