View Single Post
Staro 09.11.2018., 00:51   #57
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
nego jednostavno manjak volje i zelje za borbom za nadoknadu tih par tisuca kuna koje su placene za kaznu.
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
ali meni bi isto bilo lakse platit 4-5 tisuca kuna i nastaviti raditi, nego trosit mjesece da dokazem drugacije, a pritom izgubit kosu i zivce.
Pa de jel imate neki registry gdje se coek fino upise pa dobije od takvih poduzetnika pare ?

@buljaka

Dobro sunce mu drago, zasto ti ne djelis nama pare tako tu random ili dajes samo svojim baraberima iz ulice ?


Hebote... ja se sudim evo vec 5-tu godinu radi 4 milje kuna ( a idu i kamate na to ) i nema sanse da odustanem makar sve advokatu
dao na kraju. Prvu presudu su izgubili, pa zalba pa Vislji sud pa opet zalba no po slovu zakona sam u pravu i sad ce ici se i na prisilnu ovrhu ako dobrovoljno ne daju pare po sudskom rjesenju !

Kako vi uopce poslujete ako godisnje ostavljate poreznoj 1k eura itd... ocito dobro kad vam te pare ne fale ali cemu onda kupovina
kejeva za par eurica -LOL- kada za "sitne" pare naspram kazni od porezne mozete direktno od Microsofta trazit da vam nastampaju oriđiđi dvd windowsa sa logom vase firme.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote