View Single Post
Staro 08.11.2018., 17:32   #31
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Kupuje se samo ključ a softwar je legalan i besplatan za skinuti s Microsoftovih stranica, po meni bi trebalo biti sve legalno.

Naravno da je sve legalno!


I zato kod kupnje strogo tražim da to kupim od legalne registrirane tvrtke i tražim legalan raćun (tko mi to ne može izdati ne kupujem od njega), više od toga kao kupac nisam dužan provjeravati, a radi svojeg osiguranja odmah nakon što sam dobio keyeve nazvao sam MIcrosoft i dodatno provjerio valjanost keyeva i rekao sam kako sam došao do njih i u koju svrhu će se koristiti, primjedbe od strane Microsofta nije bilo nikakve, isti keyevi su korišteni više puta kod dogradnje PC i zamjene HD i svaki puta nije bilo problema čak sam i dodatno nazvao Microsofot i kazao razlog reinstalcije i kazano mi je da je to dozvoljeno sa tim keyom.


Tako da me mišljenje inspekcije uopće ne zanima, jer i nad njima ima tko o tome odlučuje a taj kaže da je sve zakonski u redu.




I evo jedan link radi se o čistoj retail verziji Windowsa, dakle ono što je prenosivo po svim zakonima, malo je skuplje ali je praktično preseljiva sa stroja na stroj.


https://www.rakuten.de/produkt/micro...055?portaldv=7


Medium:ESD - Electronic Software Distribution


Podaci o prodavaču:


WiK eShops Wilfried Koch (Herr Wilfried Koch), Südring 3 D, 65795 Hattersheim, Deutschland
Telefon: 004961909744760, Telefax: 004961909744761, E-Mail: info@wik-eshops.de
USt-ID-Nr. DE269047174

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 08.11.2018. u 17:55.
sakomako je offline   Reply With Quote