View Single Post
Staro 10.05.2018., 15:08   #3332
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Ima li što bolje od Huawei P10 za nekih 2500kn cash na njuškalu?
Može i oko 3000kn u trgovini na rate?
Prosječan korisnik, jako bitna kamera i dobar ekran, izbjegao bi kineze zbog servisa.
Hebe mi se za antutu bench i sl. sintetiku, ne igram igrice!
G6? S8?

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Na Huawei temi se vodi žestoka diskusija P20P vs S9/9+. Pobjednika nema. Iz diskusije proizlazi da Huawei nije do kraja doradio softver kamere, ali i to da Huawei nije tvrtka koja vrši značajne update svojih uređaja tako da je teško vjerovati da će to biti ikada ispolirano do kraja tj. WYSIWYG.

Tu je S9 u maloj prednosti, a ako tome dodamo da će vjerojatno ubrzo na njega biti portana GCam koja daje bolje rezultate od default aplikacije, prednost se dodatno povećava.

O cijeni rabljenih uređaja je malo prerano pričati. Huawei nikada nije imao tako kompetitivan mob pa je teško predvidjeti kakva će biti njegova cijena kroz vrijeme, ali vjerojatno će padati brže nego Samiju. Na oglasniku je P20P trenutno skuplji. Razlika ide i do 1.000kn.
Meni to sve sa P20 Pro izgleda ko beta testing pa da vidimo rezultate. Ako ce biti dobro izbacit cemo Mate bolji a ovog ne dirati.

Stara generacija procesora koji je bio "ok" pored 835, ali pored 845 je los, polu sređen Rom ( notifikacije od Googla a ostalo od UMUIa i slicno), kopiranje Apple ikona i to tesko kopiranje, i onda ubace tri kamere sa žmlj suceljem, nikakvom stabilizacijom videa u 4K koji je u 2018 trebao biti pod obvezno ko 3500+ baterija, i to sve zamotaju u "40MP" show sa 24 MP selfie kamerom sa fiksnim fokusom i pastelnom obradom slika.... Iiii za to hoce 900$... Mislim da su omasili futbal...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote