Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 11.04.2012., 12:08   #47
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
T-mobile: prodavanje magle

Evo ponukan neugodnim iskustvom u t-mobileu ovih dana odlučio sam napisat ovaj post kako se i ostali ne bi za*ebali kod njih.
Naime, možda su i neki isto vidjeli do sada, imali su Sony Ericsson Xperiu Ray u ponudi. Radilo se o extra total tarifama, i bilo je na ugovor od 24 mjeseca u extra total s, plaćanje preko trajnog naloga, moguće uzeti za 8 kn već spomenuti mobitel.
Isti dan kad su objavili te cijene zovem t-mobile centar u Osijeku, kažu da sve je kak piše samo trenutno nema mobitela, ali će doći za koji dan pa nek nazovem na neki tamo broj koji su mi dali. I tako nazovem ja, kaže žena dolaze mobiteli utorkom i subotom. Dođe utorak (jučer) i ja lijepo ujutro oko pola 9 u t-mobile, kaže prodavač stižu mobiteli oko 11h, i naravno odmah mi ispriča kako je 8 kn u extra total s, preko trajnog naloga, još ima i akcija da plaćaš 50% pretplate ako si između 18-28 godina.
Sačekam ja tih 11 sati, dođem opet, ovaj put kod drugog prodavača, pitam jesu stigle Xperie Ray, on nešto sebi u bradu se smije i kao ufff neznam, mislim da će biti samo preko webshopa. Isto kaže kako je u toj tarifi 8 kn bla bla, ja reko super uzimam, i kaže on sad je ipak cijena 1498 kn!? I odmahuje glavom i govori tiho pa *ebes mi sve oni nisu normalni šta rade.

Danas upalim Index.hr i naravno vrti se reklama za isti taj mobitel u takvoj ponudi...
Ne razumijem zašto ima treba akcija koja ne postoji, isto kad sam htio uzet pretplatu i sačekat da mi daju mobitel kad dođe nisu mi dopustili, i onda kad dođe povise cijenu za 1490 kn.

Mene više neće vidjet nikad.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote