View Single Post
Staro 18.12.2009., 10:35   #29
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jbte, pojedinci nikako da shvate neke stvari. Htjeli bi nesto bolje, a neznaju sta. Htjeli bi bolje, a ne znaju kako. Onda misle da je rijesenje njihovih problema da spoje sve na spdif sa integruse i problem rijesen. Malo morgen.
Pročitaj uvodni,i 100-1000kn raspon,po mogućnosti što jeftinije.
Onda će ti sve biti jasnije,šta se tu da,odnosno ne da napraviti.

Šta god napravi,za tu lovu je zlo,može uzeti samo jednu konkretnu stvar,ili uber-zvučnu potražiti za 1000kn i spojiti na nju analognim jackom to smeće od zvučnika ili može SPDIF-om kemijati sa nekim kvalitetnijim zvučnicima,nije loš taj 889A Realtek,to im je najjači onboard čip,ili među 2,3. Ima i Dolby ako se ne varam i solidan 100+ db SNR.

Šta može napraviti,treba dati momku neko konkretno rješenje,a ne reći - što ne može. Naravno da ne može slagati hi-fu od 10k kuna sa takvim razmišljanjem što jeftinije,i tim rasponom,ali šta da napravi? Creative ne voli,za Audigy2 ZS po 200kn, Logitech Z2300 mu nevalja, nađe polovne za 800kn,mislim,teško je tako nekome predočiti da za tu lovu nema ništa bolje.

To su ili 1 ili 2 situacije. Nema pet rješenja,i ne treba filozofirati,od 100-1000kn,na kraju je došao do skupljih micro linija od skoro 2 000kn.

Nisam siguran tomek,niti da sam znaš što želiš. NHF. 100kn nije 1000,a bome ni 1000 nije 2000.

Kad smo kod toga,i sam sam u dilemi,imam ovu liniju :

http://www.usporedi.hr/katalog/proiz.../pogled/17961/

Ima vlastiti DAC,sad je dilema X-Fi Music + Z2300,ili spojiti ovu linijicu sa eksternim DAC-om,na komp?

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 18.12.2009. u 10:53.
thedream je offline   Reply With Quote