View Single Post
Staro 14.07.2009., 15:41   #42
ZOX
Premium
Moj komp
 
ZOX's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 297
Da se i ja požalim:

Naručio robu za cca 10k kn sredinom veljače. Dio stigao, fali još robe za cca 2k kn. Stvarno sam želio biti fer i puštao ga dosta dugo da se izvlači (Ljubav i ja smo se igrali pogađanja izgovora), ali sad više nemam živaca. Naručio sam dijelove u drugom dućanu i dovienya.

Žao mi je što se nisam prije raspitao o dotičnoj trgovini, ali stvarno nisam znal da još postoje takvi likovi.

Sva sreća da piše rok isporuke na računu inače ne bi bilo ništa od tužbe. Sad će još trebati dokazati koje komponente su isporučene, a koje ne (što uz račune i potvrde od dostava neće biti teško). Sačuvao sam sve mailove i poruke ...

Prošli tjedan sam ga obavijestio da ću ga prijaviti državnom inspektoratu i od tada se nije javio, a ni ja nemam više šta njega zvati.

Sad prikupljam papire pa ću mu poslati opomenu za povrat novaca sa rokom do idućeg petka. Ako se ništa ne desi dižem privatnu tužbu pa ćemo se tako igrati.

Uglavnom, žao mi je budale koja puši poslove. Baš sam tražil dućan s kojim bi imal neku normalnu poslovnu suradnju, ali normalno da sada više ne dolazi u obzir.
ZOX je offline   Reply With Quote