View Single Post
Staro 16.04.2021., 12:14   #558
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pa onda mislim da uopce nije bed. nek ti znalci potvrde. uvjek mos rec neznam ja nista o tome, ta i ta ne zivi na toj adresi prema tome fakof.
ako nije prijavljena mislim da na sudu to pada u vodu treba se konzultirat s nekim pravnikom o tome, za vrijeme studiranja mnogi moji kolege su tako popušili

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
@roy, reci mi samo jedno, jesi li advokat ili možda sudac sa iskustvom? Eto samo to me zanima i ne želim te ni vredjati ni omalovažavati zaista. Ali ako nisi jedno od ovoga dvoga neznam kolko je pametno uzimati te komentare da nebi ljudi naje kad završe na sud pa moraju ko zna kakve astronomske namete i procese platiti.
Razno raznih priča sam se naslusao tokom godina tako da sam ekstremno oprezan. A znamo kolko rekla-kazala se u našim krajevima koristi.
Rvacka uhljebnicka mašina jedva čeka ufatit nekoga u svoju mrežu i iscjediti ga do kraja.
LP
pogotovo s hrt-om , davno je bilo i sa bivšim vip-om


Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Igrom slučaja, jučer oko 7 navečer sjednem za komp, lutam po forumu
i taman krenem čitati baš ovu temu - kad ono, zvono na vratima.
Eto majstora, skoro je pola osam bilo .. svašta.

Uglavnom, 'ladno mu zatvorili vrata prije nego je krenuo s pričom.
Nedugo nakon, idemo šetati džukelu, i eto ga dolje kod sandučića,
radi nekakve zabilješke.
Sjebalo ga valjda što dosta vrata u zgradi (uključujući i naša)
nema istaknuto prezime, pa nije mogao skužiti koji je čiji stan -
a bome nismo ni prijavljeni na adresu, tako da ono ..
grbavljenje 101.
isto prošo davnih dana odkad sam podstanar mada sam prijavljen na dotičnu adresu nemam prezime na vratima baš zbog takvih situacija, čak i jednom kad sam imao dogovorenog gosta i očekivao ga otvorim vrata kad ono mi o vuk a ono rak bradavičar nije bio inkasator nego jebeni jehovi ko u onom filmu s ice-cubom friday , nebrojeno puta mi je netko zvonio na vrata ni u ludilu otvarat ako nekog ne poznajem

https://www.youtube.com/watch?v=Ki801ccg9Yo

Zadnje izmijenjeno od: deevzg. 17.04.2021. u 00:23.
deevzg je offline   Reply With Quote