View Single Post
Staro 06.12.2020., 12:18   #26062
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Ja sam jučer pogledao panišera (2004). Za stariji akcijski film stvarno mi je i dalje OK, iako ima nekih cringe worthy momenata. Sviđa mi se i kako je na setup priče potrošena/uložena cca trećina filma što danas često bude smiješno kratko. Uglavnom odrade predigru kroz špicu i novinske napise pa onda na suho krene ono "bitno".

Pogledao sam i Fermat's room (2007) koji je OK ali ima stravičnih rupa u zapletu, što se takvom tipu filma baš i ne bi trebalo događati. I pritom sam spreman ignorirati muku koju bi negativac morao uložiti da pripremi takvo nešto. Ajmo reć da mogu razumjeti strast, ali nelogične budalaštine ne mogu.

Pogledao sam neki dan i Antiviral (2012) koji je podosta u skladu s današnjim vremenom, jedino što je mali od Carpentera išao na level up po pitanju poremećnog društva. Koji se meni osobno više niti ne čini tako nemoguć. Ne mogu ovo okarakterizirati kao dobar film ali mislim da ga se isplati pogledat. Koliko se može.

Počeo sam gledati jučer Mank (2020) koji se čini kao dosta slojevita drama ali treba to pogledati pažljivije. Čini se solidna uloga za vječitog negativca.
mkey je offline   Reply With Quote