View Single Post
Staro 04.12.2020., 20:03   #26054
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
ljudi, treba mi pomoć za tri filma, sva tri su komedije:

1) neki deblji lik s naočalama, buduća žena isto deblja, trudna, mislim da se zove deborah/debbie, jednom frendu je otac poginuo i oni se sastaju svakog badnjaka/božića i partijaju dok se neko od njih ne oženi i konzumiraju sve žive vrste gudre... mislim da je čak i miley cyrus u tom filmu, otpjeva neku pjesmicu na kraju?

2) nije alec baldwing, nije ben stiller, neki muževan skroz tip, crni, zgodan - počinje na način da se izokreću scene u kojem na različitim mjestima djevojke govore "volim te", "volim te", "volim te" (različite, sve cure koje je imao) - i on njima odgovara "ja to ne osjećam prema tebi" i onda mu se zaredaju i sve mu lupaju šamare, mislim da završava film tako da nalazi na neku "ljubav svog života" ribu, taj film ne mogu nikako pronaći?

2.1) možda gerard butler? pojma nemam - i nisam siguran, usput tražim film koji je sličan ovom gore pod 2) - a možda i je taj, kada se isti/neki drugi lik napije na nekakvoj fešti/partyju, uhvati kuhara u mašineriju, idu duvati vani iza i ovaj glavni glumac ga kroz alkohol u smijehu pita "reci mi, kada si se zadnji put posrao u gaće, koliko je govno bilo" - u toj jednoj sceni

3) ova je bila više kao neka teenage komedija, mislim da ima dva nastavka, ili prvi ili drugi dio počinje sa scenom iz visine, ptičja perspektiva i onda se u onim američkim kučicama u nizu kroz prozor spusti u sobu tog neekog geeky/nerdy teenagera i govori "imam višestruke poremećaje ličnosti, ali za to ne mogu kriviti ni oca ni majku, pošto su rastavljeni i ne živim s nijednim od njih dvoje..." - uglavnom jako fora komedijica, nešto na foru američke pite?

unaprijed tnx svima na pomoći!
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote