View Single Post
Staro 19.12.2013., 11:58   #75
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
Evo mene opet.. ponovo sam Fx-a 8320 stavio na kušnju.. ista situacija samo ovaj put hlađen Sejdonom 120v..proc na 4gh sa voltažom 1.260 znači undervoltan i hlađen sa vodenim hlađenjem..Dakle Fx se još jednom dokazao kao odličan proc u svojoj kategoriji kao što sam gore i prije naveo rekao bih za te kune po meni best bay proc (neki se neće samnom složiti ali to je uredu ) Kao što vidite na slici proc u idlu ne prelazi nekih 25-26c full load 55-57c max što je za ovo vodeno hlađenje više nego izvrsno..moram napomenuti da se malo čuje rad pumpe ali ne toliko da bi bilo neugodno za uho...što se tiče samog venta na hlađenju na nakim sajtovima sam čitao da je bučan.. Moram iz prve ruke reći ako ćemo govoriti o bučnosti onda bih prije rekao da je čak pumpa malo glasnija od samog venta.. kako god vent je jako tih i sve spike oko toga da je vent bučan padaju u vodu..naravno da je bučan ako radi punom brzinom ..s obzirom da je vrtio na nekih 1350 okretaja buka je u svim granicama normale.. vent se može potjerati i na više okretaja što bi rezultiralo još manjim temperaturama i nešto malo većoj buci ali još uvijek prihvatljivoj..štoviše neka napajanja i ventovi u toj klasi 120mm su bučniji nego ovaj vent..sam undervolt je prošao ok.. naravno da postoji mali drop voltaže kao što možete vidjeti iz slike ali u prihvatljivom skaliranju...sve u svemu dajem ovom procesoru još jednom čistu peticu iz zalaganja.....nadam se da sam uspio malo vam približiti mogućnosti ovog jako dobrog procesora...i da ne zaboravim ovih odličnih 84gflops-a (na Linxu sa svom raspoloživom memorijom) koje proc odrađuje..Usput i mala recenzija za Sejdona 120v vodeno hlađenje..

Slika..
Wizzard je offline   Reply With Quote