View Single Post
Staro 16.08.2022., 08:21   #3032
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Vidim da je trenutno neka akcija u IKEI, pa su izmedu ostalog i stolice mrvicu jeftinije.

Markus za 1100kn i JÄRVFJÄLLET za 1400kn.
Trenutno koristim ovu stolicu koja i nije bogzna kakva sreca + "koza" je skroz otisla i sad mi se linja po sobi cijelo vrijeme, pa mi ne treba puno motivacije da ju zamijenim. Inace, ako ikoga zanima, kupio sam ju za 500-600 kn i trenutna cijena za nju je smijesna i nikako ju ne bi preporucio, pogotovo ne za to cijenu.

Prati li netko kretanje cijena Markusa i ostalih Ikeinih stolica, dali je ovo stvarna akcija ili se mogu cesto dobiti po toj cijeni?

Najradije bi iskrcao neke vece novce pa uzeo nesto tipa Secretlab/rabljeni Herman Miller, no imam specificnu tjelesnu gradu i male probleme s ledima te mi je previse dati tolike novce bez da uopce ijednom sjednem na stolicu prije kupnje i onda se zaj s povratom ako mi ne pase.
Dakle dilema mi je uzeti nesto bez puno razmisljanja - onda bi to bila neka od ovih iz Ikee ili uzeti malo vremena i proci kroz proces prikupljanja informacija. U tom slucaju bi vjerojatno uzeo nesto od ovih skupljih modela. Visok sam 185cm, 92-100kg.

Ima li tko iskustva s nekom od ovih skupljih stolica, za Markusa vidim po temi dosta postova i preporuka vec?
Imam ti ja Secretlab Omega, a prije dobrih 15ak godina i više, sam sjedio na Aeronu od Herman Millera. Aeron mi je ostao u sjećanju kao čudo nevjerojatno, a Secretlab je dobar stolac, bolji od Jaervfjaellet-a kojeg sam isto imao i Markua (na kojem sam sjedio u jednom uredu).
Elven je offline   Reply With Quote