View Single Post
Staro 06.11.2019., 16:24   #307
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Konkurencija mora jos puno pure pojest da bi se priblizili Sonyu u mirrorlessima.
Prekasno su se probudili pa ovi imaju veliku prednost
Ako planiraš A7R4 uzimati iz US, zapitaj se prvo koliko ti je bitan video. US aparati su lockani na NTSC, pa ako radiš u kompi s nekim tko ima EU aparat ili radi neku produkciju, malo će biti problema s usuglašavanjem frameratea.

EU modeli se mogu switchati između PAL i NTSC, američki ne. A7II sam uzeo iz amerike, ali A7III sam uzeo ovdje. S takvim aparatom moraš početi raditi i video, jer inače nema smisla imati ga samo za foto.
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
stricek iz cpsa veli da canonu i dalje mirrorles nije tolko bitan vec klasika,

spigl i dalje drzi skoro 70% prodaje plus naravno, RF mount nema profi aparata u ponudi nego samo consumer i veli da niti ne planiraju izbacit pro body uskoro...

ja cekam da izadje Mark III špigl pa da prodam onaj bolesni bubreg
Vidjet ćemo sad na olimpijadi. Sony se probudio i šopa fotoreportere s A9 i A9II i kompletom novih objektiva (100-400, 200-600, 400 i 600mm). Canonu nisu bitni amateri nego profesionalci i agencije, a sad im je i u tom području Sony lupio šamarčinu

Senčar (canonaš) iz HINA-e je već odradio svoj test prije par mjeseci u Minsku na EP, pogledaj dojmove
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote