View Single Post
Staro 23.09.2014., 00:41   #744
Rabuso
Who dares,wins.
Moj komp
 
Rabuso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
Evo u međuvremenu sam nabavio još 8gb rama te se odlučio malo igrati sa integriranom grafičkom i r9 270x koju imam jer sam na aidiext radio gpu test i vidio da ova integrirana ima neke bolje karakteristike na papiru.

VIDEO:
Probao sam raditi i sa 270x i sa integriranom grafom video i nemogu se oteti dojmu,ali ova integrirana mi bolje radi na video obradi i to mi je malo nevjerojatno,iako kod intela ništa nebi trebalo iznenaditi ,a i 270x nije u gornjoj klasi kartica pa ajde. .
Sada isključim r9 i radim sa integriranom jer mi je 30-ak% brže gotov video ,a kvaliteta ne pati.
Iako neznam mogu li ikako naškoditi stroju sa tim uključivanjem/isključivanjem i dali je to pametno.

IGRE:
Igrati se može,ali za usporedbu LoL mi padne na 20 fps-a,pa isključim sve i upalim very low sve,ali nikako iznad 30 ne ide.
WOT također, igrivo,ali ne na max postavkama i nikako 60fps-a.

S obzirom na b-net i zagušenje veze nikako da strimam (ping 500) pa čekam amis da krenem. I kako mi je upload smanjen onda upload videa dolazi u obzir kada amis pokuca na moja vrata kroz koji dan .

Moj neki dojam ovog upgradea je fantastičan. Potrošio sam istina dosta novaca,ali s obzirom na preformanse ovog procesora isplatilo se u potpunsti i zadovoljilo me.
Nikad ne reci nikad,ali se ne vracam na amd-a jer u konačnici mi je bolje imati 4/5 godine proc i dati 2k kn,nego svake 2-3 kupovati novi amd za 1k-1,5k kn a puno slabiji.

Hvala svima na pozitivnim komentarima
Rabuso je offline   Reply With Quote