View Single Post
Staro 27.12.2011., 02:58   #42
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Znanje i iskustvo se da kupiti i kosta najmanje u citavoj prici. Cik pogodi zasto ne rade nista.
Meni stvarno ne ide u glavu da ovo nekom nije jasno Pa barem su ljudi u toj industriji poznati da skaču od firme do firme kako im netko ponudi bolje uvjete (što je nadasve logično). Valjda "neki ljudi" misle da kada netko recimo otiđe iz Nvidije u AMD da ga "navijači" sa transparentima pljuju na utakmicama i gađaju pikado strelicama na Žićbo domjencima!


Mislim da je u ovoj cijeloj priči jako važan pristup Kine (iliti države) prema tome jer će o tome dosta ovisiti. Prvo opskrbiti domaće tržište i probati se preko države uvući ako ništa u sve pore administracije (a nije mala država). Dugoročno pošto sama Kina već godinama postaje sve veće tržište gdje se hardware sve više prodaje, a ne "samo štanca" dobar proboj može biti uvjetovan da se odupre stranim kompanijama prvo na domaćem polju (pa onda ići prema van sa pristupom "dobili smo bitku sa velikim svjetskim proizvođačima u Kini, a sada idemo u svijet" ) Anyway, ako ništa barem još jedna tema da se par forumaša prepire, a ja se mogu opustiti, pojesti šnitu paštete od bakalara namazane na raženi i smijati se
  Reply With Quote