View Single Post
Staro 29.11.2019., 10:11   #27
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
od simulacija obavezno rfactor 1(zastario, ali i dalje se igra), rfactor 2, AC (asetto corsa), RRR i naravno iRacing.
iR je naravno kralj simulacija, ali je papreno skupa cijela priča oko njega.
AC je jako zanimljiv i naj povoljniji. k tome danas se razvila velika zajednica modera koji rade dobar posao. ima tu i smeća, ali nađu se pravi dragulji. k tome ima drifter ekipa. opčenito jako puno raznih staza itd. opčenito must have za auto simulacije.
i naravno ovo su sve vrhunske simulacije. prave simulacije.
ostalo su polu arkade-simulacije ili čiste arkade.
iRacing ima najbolji online ranking sistem (i za skill i za safety rating) te odlično posložene serije i jedino tu je "kralj". Na žalost niti jedna druga simulacija to nema posloženo kak spada i nije "plug and play" kao iRacing gdje doslovno uvijek imaš dobru utrku na raspolaganju već se treba malo potrudit. Jedino šteta što u handlingu i force feedbacku dosta kaska za npr AC, ACC, RF2 i to je najveći razlog zbog kojeg sam odustao od njega unatoč tome što već imam skoro sav content koji me zanima. Nadam se da će se nešto promijeniti po tom pitanju pa ću razmisliti o reaktivaciji.

I savijet ako netko igra, uvijek plaćati kroz paymentwall jer se tako prođe bez pdv-a, a 25% je ipak velika razlika

Zadnje izmijenjeno od: nub. 29.11.2019. u 10:42.
nub je offline   Reply With Quote