View Single Post
Staro 23.10.2017., 16:47   #2607
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ovaj ovdje i ne traži drugo,jer je črabl tražio i isprobao SVE.

NIjedan ne radi tako glatko ko ovaj,svi imaju usranu bateriju sa oko 4-5 sati SOT-a....ali kad isprobaš taj AOSP sa VoX populijem,Substratumom(teme) i EAS-om(neki kurac kaj uči tvoje navike na mobu i sam izradi algoritam za što brži response prema tvojim potrebama KAO) te,vjerovali ili ne,AOD ili Glance opciju(krnju) koja izgleda fora...neš nikad nazad na MIUI(ukoliko mu ne nađeš preveć zamjerki). Ja nisam.

Lineage i njegovi based romovi su mi pre laggy. Imam feeling ko da imam prastari Galaxy Nexus u ruci a ne SD820 fon. Od LOS based romova mi je najfluidnije radila Ressurection Remix + Soda Kernel 1.2 kombinacija.

BTW meni je MIUI radio ko metak,ne znam kakvih ti problema imaš. Jednostavno mi je postao dosadan.
Fala na info! Kad uhvatim vremena probam

Na zadnjem sam miui 8 eu ima mušica s nekim appovima, al konkretno na chromeu često pucaju stranice, messenger ima nekih problema s connectanjem, facebook se freeza nekad, weather i calendar appovi su im u banani (prikazuje totalno krive podatke za weather iako vuče s accuweather, a calendar krivo označuje dane kada su praznici/sastanci/ostalo). I općenito bih volio da mi nešto brže radi. Miui 9 eu navodno ima još dječjih bolesti. Globali mi je radio još sporije + imao sam problema s notifikacijama za neke appove.
nub je offline   Reply With Quote