View Single Post
Staro 18.10.2017., 04:02   #2495
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
Tražim si novi uređaj do tisuću kuna pošto ću trenutni Sony E5 dati nekome od ukućana. Od onoga što sam popratio na forumu i guglao, kao uvjerljivo najbolja opcija čini mi se Redmi 4A.

Pola gige RAM-a više od E5 i bolja baterija, a uz to je verzija od 32 GB storagea taman ispod soma kuna kod Uzija. Ima li nešto bolje za te novce?

Da se razumijemo, nisam zahtjevan korisnik, mob mi služi pretežito za viber/wapp, gmail, mbanking i povremeno navigaciju, a za tu svrhu solidno je služio i E5. Možda mi je uz bateriju još najbitnija stavka storage.
Za te novce je to vjerojatno najbolji izbor ukoliko ne trebaš punokrvni dual SIM uređaj. Ubodi si još kasnije neku bijesnu microSD karticu i bit će mjesta kao u priči.

P.S. Ne nasjedaj lako na ove savjete o dodavanju parsto kuna jer to ti je neverending štorija, ali ako baš želiš potrošiti više para od "hiljadarke" slobodno odriješi kesu. Na kraju krajeva, samo jednom se živi, a pare su da se troše. Proeski Toše pjevao je neloše.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.


Zadnje izmijenjeno od: The Man. 18.10.2017. u 04:09. Razlog: Dodao sam par loših fora na kraj jer mi je ponestalo šećera. Go figure...
The Man je offline   Reply With Quote