Tema: Automobili
View Single Post
Staro 02.06.2017., 17:01   #29589
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Što se tiče ovog sa srećom/nesrećom - naravno da ima takvih primjera. No to su iznimke a ne pravila. Čuo sam priče o novoj Thaliji i 5 kvarova unutar prve godine dana. Isto tako sam čitao o liku koji je imao samo probleme sa svojom novom Mazdom3. Zar ćemo se voditi po ekstremnim primjerima?

Ta nesreća se može smanjiti na minimum pravilnim održavanjem i provjerom prije kupnje. Tako da tvrdnja ne stoji IMHO. Pogotovo kad se uzme u obzir jamstvo.
Pa naravno da su iznimke. U principu s novim autima bilo koje marke nebi trebalo bit problema. Al ono, sh.t happens... Kad ti se to dogodi s novim autom, onda možeš samo reć sreća/nesreća. Frend kupio novu lagunu (predzadnju) i pjevao od sreće kad ju je prodao. S autom sve super dok elektronika ne odluči da bi bilo dobro testirat živce vlasnika na situaciju u kojoj se auto sam od sebe ugasi. I tak svako malo. A čovjek stalno na putu. Drugom frendu se novi clio, 2 tjedna nakon isteka garancije (još su onda bile godinu dana) razleti motor. Auto s 15 k km. Kaj reć? Sreća...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote