View Single Post
Staro 22.05.2016., 00:35   #77
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Kad se sjetim od doticnih sa foruma i riječi "amd, uzmi ovo, futureproof i slicno"

Haha, brate mili, dok posteni dx12 izadje, bit cemo na 3 generacije grafi od sad... ali ne, imam 8gb vrama i to je to

A da ne spominjem ove fore sa asinkronim debilizmom i 2 testna bencha.
I jedni i drugi potplaćuju, izmišljaju debilizme koji kolju (gameworks, games e nesto), minimalne potrosnje, naaajmanji tdp, vise svega, bome vise i novaca....

A tako je jednostavno. Da zivimo u normalnom drustvu sa normalnim placama nitko ne bi spomenuo omjere 980ti vs 1080 vec bi kupio novu grafu. Dosla je, podrzava vise od prosle, jaca je, manje trosi, bolji tdp i sve sto nas pali, i mir. Kupis, vozis do sljedece. Mrzim kapitalizam i dao bi svima sve da se mene pita. Ovako, ko zadnji debili, gledamo bencheve, forume, raspravljamo o hladnjacima (koji su u krajnju ruku djelo marketinga), 2-3fpsa vise u necem od neceg, 3d marku... A na kraju veceri, svi upalimo dragu nam igru koju je netko drugi programirao, dizajnirao, po nahođenju gazde, potplacen od zelenih ili crvenih i uzivamo. Jer smo sretni što igramo.

Volim tehnologiju, volim i amd. Ne volim konzole. Iako su dio cijele priče.
E da, volim i rakiju.

__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote