View Single Post
Staro 15.02.2024., 15:46   #12
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Nisu bili najjefitniji, ali među jefitnijima za ono što je meni trebalo. Svakako jeftiniji od svih novih uređaja u HR. Ne zaboravi da je na gomibo.hr uračunat HR PDV, za razliku od većine *.de stranica. I dostava je besplatna. Također, imaju u ponudi Otterbox, koji nije lako naći, a kad se i nađe onda je brutalno skupo. Slove za ozbiljan dućan. Ne muljalju s rabljenim, refurbished, izložbenim uređajima i slično i ne izvode egzibicije kao npr. neki naši koji pišu stvari tipa: "moguće je da uređaj dvostruko zapakrian zbog xxx". Neću imenovati. Tko voli nek izvoli. Ja jednostavno nemam živce ni vrijeme za to. Ima kod nas i ozbiljnih dućana, ali u najjeftinijem ozbiljnom me moj konkretni uređaj došao 100€ više i to bez bez Otterboxa i dostave. Dakle u praksi 200€ više. Tako da je bio no brainer. Mogao sam riskirati i još malo više i ušaparati još 100€ iz nekog dućana izvana za koji nisam ziher...Ali nije vrijedno toga. Ovo je ispalo super za kupovinu. Ako tako glatko ide reklamacija kako je išla komunikacija, kupovina i dostava; dajem apsolutnu preporuku.

Kakve su OtterBox maskice za mobitele
Star Fox je offline   Reply With Quote