View Single Post
Staro 27.07.2019., 09:27   #29
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 810
Citiraj:
Autor Mate22 Pregled postova
Ja sam baš u Zagrebu širi centar i svugdje oko mene su baš gusto razgranati FTTC kabineti i samo nam kao što već svi znate piče dalje po bakru, nemogu oni od tog bakra da se odljepe još 100 godina.
Ali ono što sam primjetio da nekakve tehničke se ekipe tu oko mene vrzmaju otvaraju DTK šahtove,čiste ih i stavljaju neke bijele oznake u njih a pokraj FTTC kabineta u njegov šaht odmah uz njega trpaju veći kolut svjetlovodnog kabla.Stvarno me interesira što namjeravaju još nisam uspio saznat ali imam osjećaj da nešto tu bar kod mene smjeraju .
Nadam se produljenju optike u zgradu a kad je ona u zgradi nebitno je jel FTTH ili FTTB samo nek oni nju uvuku haha
A gle s obzirom da će A1 krenuti polako sa uvođenjem docsis 3.1 ništa čudno da se polako možda i HT priprema za nadogradnju jer da FTTC i vektoringom ne može parirati više.

Kod mene još ništa izgleda još 2 godine od optike za sad ostaje samo FTTC i A1 HFC ali pitanje je kad će updejtat kod mene na docsis 3.1 jer sam u Sisku koja je zadnja rupa na svirali.

Ali eto drago mi je da barem napreduje ovaj NGA projekat. Nadam se da će svih trenutnih 71 PRŠI-a dobiti subvencije do sredine iduće godine.
Froxie24 je offline   Reply With Quote