View Single Post
Staro 30.10.2009., 08:29   #910
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
tih 3.6GHz bi trebalo ići bez problema i neke divlje voltaže, btw. čestitke na prinovi
Pod divljom voltažom mislio sam sve preko 1.4V.

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Bez problema neće ići ni blizu 3.6GHz.... to je q8200
Wrong.

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova


Na kojem je to jeziku?

BTW uzmi q8200 pa se igraj s njim i onda budeš znal reći na kolko ide BEZ PROBLEMA....
Eh, vidiš i sam da nisam iz Zagorja kao ti, mi va primorsken kraje malo drugačije povedamo
FYI bez brige, igrao sam se ja s Q8200, frend ga ima i prije par mjeseci smo ga malo mučili kod njega. Znaš i sam da OC potencijal puno ovisi o reviziji, batchu, hladnjaku, ploči, RAM-u, bla bla bla... E pa ovdje se radilo od vrlo sličnoj Gigabyte ploči, 2x2Gb 800MHz RAM-a (Mushkin), Mini Nindža hladnjaku i R0 reviziji, proc je na default voltaži išao do 3.15GHz, na 1.3625v bez beda do 3.4GHz i napokon na 1.4v je išao na... 3.6v (514x7) Eto nevjerni Tomo, i to hlađen Mini Nindžom (znači nikakav uber cooler tipa TRUE nije bio u igri), bio je dovoljan za izvrtit čmarak i par sati Prime-a, više od toga nismo ni pokušavali
A što se tiče isplativosti kupovine, mladi kolega je uzeo najviše što može s obzirom na to s kakvim financijama raspolaže i tu mu nikako ne bi bilo isplativo uzimati novu ploču, proc, RAM i hladnjak, ovako je najjeftinije prošao, ubo je jako solidnu ploču za male nofce, solidnog qvadonju i OK hladnjak i u kombinaciji s HD4870 za prohtjeve jednog srednjoškolca to je sasvim lijepi setup.
E sad može taj mir što se mene tiče
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline