View Single Post
Staro 29.03.2011., 22:02   #13
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Stormer Pregled postova
...
1. Kad sam radio kod njih racune... uopce mi nisu rekli da za žiro ne dobijes karticu.. i da nemos s neta kupovat ništa osim sa web cardom... koji sam naknadno onda uzeo.
2. Netbanking ima cudan pregled prometa naspram nekih drugih koje sam koristio.
3. Cijena netbankinga je duplo veca nego u erste recimo
4. I kakva je to banka koja ce otkrit osobne informacij sa vašeg računa 3. osobi. Ne mislim se svađat sa nikim ali tako postupit nije uredu! (Kolko sam skonto od poslodavca serstra ili sestrica radi u banci!)
5. Ako preko netbankinga platim nesta... on kaze "Izvrsena uplata" ... dok negdje normalno kaze kad je zaprimljena i kad je proknjizena.
6. Kad sam htio prebacit sa racuna na racun (tekuci na ziro) koji su oboje u mom vlasnistvu i povezani preko netbankiga... trazilo je da idem normalnim platnim nalogom a ne unutarnjim transferom.. i jos da platim naknadu. Sad neznam jer to svugdje al recimo prije u erste banci nisam tak sta dozivio...
1.pa to i je svrha te kartice,za kupovanje prek neta,manje komplikacija ,
šta nije žiro vezan uz tekući,odnosno vizu?

2.nije nikaj čudno (bar meni ) ,imaš ukupnu cifru na računu,od koje ti je oduzet iznos u *rezervaciji*(transakcije koje još nisu proknjižene) ,tako da nemožeš otići u nedozvoljeni minus ili crveno.
kada se proknjiži,odma ti piše kada i zašto.

3.čuj cijene su kakve jesu,neko je jeftiniji neko skuplji,ko i u svemu ostalome.

4. daj malo pojasni o čemu se radi ,ili ako nemožeš tu,daj na pm..

5. u čem je problem? ko da ti je bitno kad je proknjiženo (bitno je da je uplaćeno),kad ionako svaka banka (onlajn šop,itd..) ima različito vrijeme knjiženja ,ne?!

6.za ovo neznam ,jedini prijenos unutar banke mi je tekući->web.


generalno, nisu najbolji,al eto nakon 2-3 godine ,nemogu reć niti jednu lošu o banci,sve uvjek korektno i zadovoljavajuće.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote