View Single Post
Staro 21.07.2012., 14:30   #138
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja sam prije nekih mjesec i pol, točnije 01.06., predao svoju X10 Mini Xperiu Pro (1. gen.) u T-Mobile, jer se nije htjela više bootati, i to taman tri mjeseca prije isteka garancije i pred moju kupnju One X-a (kao da sam znao ).

Budući da mi se uopće nisu javili kroz taj period, zvao sam neki dan Agram da pitam u čemu je problem. Uglavnom, odobren mi je novi uređaj u vrijednosti do ~2.500,00 kuna (otprilike koliko je vrijedio onda taj mobitel), odnosno ono što će mi Sony Ericcson, tj. Sony ponuditi. E... Sad tu počinju komplikacije. Sony se očito ne može sam sa sobom konsolidirati što da nam pošalje (ima jako puno U20i korisnika koji čekaju da se ova situacija razrješi), pretpostavljam da zbog te relacije SE - Sony, te Agram sad čeka da im oni konačno nešto pošalje po pitanju tih reklamacija. Sada to sve stoji, i to već neko vrijeme. Pretpostavljam da nećemo dobiti modele vezane uz SE brand.

Čisto da vam javim, ako još netko ima takvih problema, ili pak ima oštećeni SE pod garancijom, pa da znaju što ih čeka!

Ne želim biti pizda, niti imam namjeru, ali čisto me zanima, koliko se sjećam što sam čitao zakonski rok za rješavanje reklamacije 45 dana, da li je tako? Što uopće nakon toga mi imamo pravo uraditi?
Matth€w je offline   Reply With Quote