View Single Post
Staro 17.11.2019., 23:21   #13476
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,206
Evo moj jako kratki "is it worth it" review OLED55C9

OK, slika je fenomenalna, crne su crne, dynamic range je ogroman prema Sony-u 55XD7005, stvarno super ali to je wow efekt koji ce izbljedit nakon par tjedana

Dakle
Jel vridi 14000 kn? Ne, ako imaš toliko para za bacit na tv produži do wallpaper serije da bar možeš uključit galery mode da izgleda ko fancy slika.
Jel vridi 12000 kn? Ne, osim ako si stvarno perfectionist i ne mozes smislit "sivu" ili se oces hvalit ljudima da imaš super kul skupi oled a nemaš za wallpaper tv.
Jel vridi 9500 kn? Ne, toliko sam je platio i toliko para ne vridi, al eto zadržat ću je ipak, jer se i cura ne slaze sa 65'' jer je "prevelika" ddd prica gluposti, ne moguce , smatram da bi puno bolji kino dojam imao sa npr 65SM9010PLA za manje para i jos se nemoras brinit za burnin, al recimo da je ovaj OLED kompromis.
Jel vridi 8000 kn? Za toliko sam naručio C8 ali mi nije isporučen, ali mislim da vridi 8000 kuna i mislim da B8/B9(B8 se da nac za 7900) ce bit jednako dobra opcija, iako nisam vidio B8 i C9 ni C8 jedno do drugog. Ako je 55xf9005 7000 kn ovaj vridi 8000 kn.
Isto tako ako ne mislis gledat kvalitetan sadržaj(bar FullHD od cca 4gb/netflix sa ok netom) , nego se fokusiraš na TV/Sportove, zaobiđi OLED, nema smisla dati toliko novaca, jucer sam i utakmicu gledao na NovaTVHD, nista bolje nego na Sonyu.

Eto ako sam pomogao nekoj jadnoj duši koja se misli ko i ja između većeg LCD-a i manjeg OLEDa, ako možeš, i ako žena da, uzmi većeg ili uzmi jeftinijeg oleda

Ako jos neko ima kakvo pitanje u vezi ovog tv-a slobodno.

Moja karijera "tv strucnjaka" sluzbeno zavrsava narednih par godina dok ne budem tražio promjenu

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 17.11.2019. u 23:28.
OuttaControl je offline   Reply With Quote