View Single Post
Staro 01.11.2016., 11:26   #1910
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
ML je jucer stiga, samo nisam ga uspija posteno istestirati osim brzinskog noise testa... Sa otvorenim kucistem dok cpu idlea, vrti na nekih 550rpm (podeseno u biosu) i apsolutno je necujan.
Pokrenem prime95 i vent se zavrti na 1400rpm i cuje se lagani sum (valjda protok zraka), ja naravno u cudu koliko je zapravo tih. Nakon par minuta bija je na 1500rpm i dalje jedva cujan!
Drzi mi cpu na 59° (oc 4.3Ghz @ 1.28v), sto je solidan pomak u odnosu na stari CM Excalibur. Osjeti se jaci protok zraka onako odokativno drzeci ruku iza radijatora , naravno vidim i po
temperaturi koja je u prosjeku 4-5° manja, dok je buka neusporedivo manja. Ja jako zadovoljan . Veceras cu ga zavrtit u malo vise okretaje (max je 2400rpm), cisto da vidim di je
subjektivna granica tisine/buke. No ako je ovako tih sa otvorenim kucistem - sa zatvorenim ni 1800rpm mislim da nece bit problem

Edit: Zaboravih napisati, jedina zamjerka koju imam ide za montazu, tj. nedostatak nekog jednostavnijeg mehanizma poput onih gumenih zakacki ili zicica koje znaju doci u paketu,
s obzirom na samu cijenu venta... Ali sve u svemu vidljivo je da se radi o visoko kvalitetnom proizvodu. Ispod je prilozena slika "dodatne opreme"...

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 17.11.2022. u 10:26.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote