View Single Post
Staro 26.06.2018., 23:55   #1
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
nestanak slike/zvuk/zujanje zvučnika/tv zvuk

evo ovako, ne znam ni sam gdje bi ovo stavio, ali imam problema u stanu..
uzeo sam klimu nedavno, lik ju je spojio dobro.. klima je spojena na utičnicu s dva utora (na jednom klima, na drugom produžni na kojem je spojen komp, dva monitora, zvučnici, punjač za mob, stolna lampa)..
radi se o tome da su zvučnici počeli zujiti/cviliti kad klima radi, skroz onako visok ton, a samo su upaljeni, ništa nije pušteno na njih.. isto tako, kad prekopčavam slušalice na kompu tj na zvučnu integriranu nestane mi slike na monitorima, izgubi se signal..

nedavno sam rastavio cijeli komp, vadio matičnu i ponovno presložio no evo ista stvar se dešava..

slično je s tvom, koji je opet ukopčan na skroz drugoj strani, na drugu utičnicu.. ponekad zvuk postane jako visok (samo kad gledam sadržaj koji puštam s htpca u potpisu) i zvuk mi krene kasniti, baš se vidi da je na početku seriju sve ok, a odjednom zvuk krene kasniti po par sekundi kao da je izvan synca i čuje se lagano pucketanje svakih par sekundi.. imao sam problema s tim tvom otkad sam ga kupio (grundig 55vlx7710bp), promijenio sam 400kn hdmi kablova (10m dužine, 5m dužine, 3m i sad imam iz linksa 2m).. kad sam stavio taj kabel od 2m, prvih par dana je sve bilo ok, i opet je krenilo isto.. promijenio sam hdmi utor na tvu (s hdmi1 na hdmi2) i sad je zasad ok.. no isto tako, imam spojenu bnet televiziju i s njom nikad problema na koji god hdmi spojim
John Creasy je offline   Reply With Quote