View Single Post
Staro 05.02.2024., 16:23   #126
Thedarkborg
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Slavonski Šamac
Postovi: 4
Pozdrav, jel uspio netko riješiti problem s pozivima, ovo da me sugovornik cca 5 sekundi još ne čuje nakon što se javim?
Moram još testirati ali koliko mi se čini, ja nakon što se javim, pozivatelj i dalje čuje zvuk da mi zvoni iako sam se javio, a ja njega normalno čujem, već sam par puta čuo kako pozivatelj priča s nekim do sebe tipa: "ne znam zašto se ne javlja" itd

Radi se o Honor 70.


Isto tako imam i ranije navedeni problem s pucanjem interneta, isto moram još malo testirati ali čini mi se da ima veze s gpsom/lokacijom. Kad neka app pokuša pristupiti lokaciji, konekcija pukne, ne svaki puta (primijetio kod korištenja Google maps i yr prognoze). Znači samo nestane ona 4g ikonica kraj signala i veza se izgubi. Paljenje i gašenje mobilnih podataka odmah riješi problem i veza se vrati, a dok mi je lokacija isključena nisam primijetio da mi ikada puca veza.
Uglavnom jako iritantno, pogotovo ovo s pozivima. Imam dva sima unutra telemach i HT, oba pretplata, HT službeni od firme i događa se kod poziva na oba sima, tako da ne bih rekao da je do telemacha.

A i cura mi ima isti telefon i istu pretplatu na telemachu i uopće nema nikakvih problema s pozivima tako da mi ništa više nije jasno.


Kupio sam ga nedavno polovnog, garanciju nemam.
Thedarkborg je offline   Reply With Quote