View Single Post
Staro 12.08.2023., 12:56   #3745
Rijecanin
Premium
 
Rijecanin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Što se tiče skale, grafa utječe i na donji dio skale, ne samo na gornji, nije samo proc tu bitan.. "stutteri" (20fps) i "slideshow" (50fps) o kojima čini mi se pričaš su za mene neigriva igra.. ja igram competitive online multiplayer fps na 240hz monitoru i meni je već 200 fps postalo neprihvatljivo, neki dan sam updateo gpu drivere pa se je fps target resetirao na 60 i nisam mogao igrat ni sekunde, i sve dok nisam to riješio - nisam igrao
Ufff.... prvi post na forumu nakon valjda 10 godina... Pozdrav stari druze, upalo mi ovo malo u oko... Ne da nema sanse da skuzis razliku izmedju 200 i 240 fps-a, nego nema... Uzmi kalkulator... oduvijek ti je matematika bila jaca strana nego meni, to je razlika u refresh rateu od 1 milisekunde... Odnosno jedne tisucinke sekunde. Sve i ako se pretvaramo da ces to skuzit... sansa da ce to utjecat na tvoj performanse u online fpsu ne da je ravna nuli, nego je niza od nule...

That said, nafrlji te detalje i uzivaj u ljepoti igre!

PS. Mogli smo na neku pivu, jednom... bar u ovom desetljecu kad vec nismo u proslom!
Rijecanin je offline   Reply With Quote