View Single Post
Staro 12.12.2016., 17:19   #170
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Ja dao još jednu šansu igri. Igrao sam nešto malo, nekih 16h dnevno zadnja dva tjedna. Dogurao do 34-og levela sa glavnim likom, i levelirao ostale nesto sitno. I imam gadan bug. Naime, recimo na lvl 4 radim sa nekim skillom 5000 dmg-a, a onda dobijem lvl i radim 4836 dmg-a. Ekipa spominje scaling i više healtha na mobovima kako je tvoj lik jači, ali meni to nema smisla, jer ako mobovi imaju više healtha, bilo bi logično da ja moram radit veći, a ne manji dmg. Na 34-om lvl-u ja radim 1000 dps, a običan trash mob ima 34k hp. I hodam okolo i ekipa rijesi te trash mobove jednim udarcem, ili dva, a meni treba par minuta. Bio sam prosao cijeli tamriel i sve do jednog trgovca trazeci gear za magicka recovery, i na kraju sam mogao spamat svoj najjaci skill koliko me volja, ali i taj skill je radio nekih 7k dmg-a, umjesto recimo 30k, koliko bi zapravo trebao. Ja sam mislio ispocetka da je to tako svima, pa sam prodo sav gear vendorima, i nabio oklop na sebe najjaci moguci, jer dmg received izgleda nije podlozan ovom bug-u, tako da uglavnom izdrzavam mlacenje i polako tarem najjadnije mobove. Moram koristit oba summona za ekstra dmg, glavni skill i jedan dmg over time skill da bih koliko toliko brzo mogao cistit. I to je najsvjezija vijest. Trenutno imam nekih 15k hp, stamine i magicke, a dok je igra bila u beti, imao sam po 5k, tako da je jedini skill koji sam mogao spammat u beti bio strife, siphoning, odnosno, kako ga ja volim zvat, sucking skill. Ne vidim da se itko zali na sve ovo i ili su drugi preglupi ili samo ja imam problema, ali ovo je trenutno smece od igre. Upravo traje maintenance, od 10 jutros, pa mozda i poprave stvar jer sam prijavio bug. Zao mi geara koji sam prodao, jer sam s njim mogao spammat najjaci skill u igri.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote