View Single Post
Staro 02.02.2016., 15:04   #40
Teknokyo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Unknown
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Ne znam po cemu te se dojmila.Igra nije nista posebno.Hell, even Watch Dogs ima vise contenta.
Ti si zaključio da igra ima malo contenta na temelju "bete"? Slažem se da postoji rizik, ali za to moramo sačekati full verziju / max lvl / end game.


Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
@Teknokyo - To samo izdavaci zovu BETOM.Kako moze biti BETA, ako je release pocetkom treceg mjeseca? To je DEMO, koji se u danasnje vrijeme naziva BETA.Igra par tjedana ranije vec mora biti gold, ono.To su sve marketinski trikovi kako bi se igra bolje prodala, jer onda ekipa misli da developeri i izdavaci mare.Vidjet cemo koliko ce bug-ova i glitcheva ispraviti nakon ove 'closed BETE'. Da se mene pitalo, a nije, napravio bih otvorenu BETU jos tamo u 12-om mjesecu, pa da se ima vremena raditi na tehnikalijama.A ne ovako, kao i EA DICE, prodaju muda pod bubrege sa nekakvim zatvorenim i otvorenim BETAMA par tjedana prije release date-a.Ayy lmao!

Slažem se da bi ovo trebalo proći kao DEMO jer ne stignu ispraviti sve greške do releasa, ali ja DEMO u današnje vrijeme zovem nešto drugo (u nedostatku nekadašnjeg DEMO marketing), a to je kupim igru, probam igru i u koliko mi se ne sviđa, vratim je unutar 2h. Nikakvih komplikacija, čak vidim i više contenta nego nekad (jer govorimo o full releasu) i do sada ni putem steama ni origina nisam imao nikakvih problema za refund (probleme koje si ti spomenuo u drugoj temi).


P.S: U onoj temi mi se desio typo pa pročitaj zadnju rečenicu u mom postu ^^
Teknokyo je offline   Reply With Quote