View Single Post
Staro 06.01.2016., 22:46   #63
Sphere
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,254
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Pa i budem. Konzole su za igre, računala za kalkulacije.


A igre za komp kao ne moraš kupovati?

Skrećemo s teme. Ova cijela Polaris serija, po svemu sudeći, bi vrlo lako mogla biti biti ćorak u stilu Nano kartice, pogotovo ako krenu nabijati cijene, ali bi mogla biti i dobar napredak u odnosu na sadašnje stanje. Ne bih unaprijed htio govoriti da će power management biti superiorniji od sadašnjeg, a još manje budućeg, nVidijinog + cijene moraju biti konkurentne.
Stvar je u tome sta ih za playstation 4 moras kupovati, jer drugacije nebus ni igrao, za komp je stvar prioriteta.
Ja osobno ne kupujem igre, nikad nisam nit budem.

Ova predviđanja za nove grafe sta ce i kako ce, je sve rekla kazala, dok ne dođe nezna se nista, za ove reviwe i marketing kampanju me zaboli, ionako je to sve reklama i hajp, viđeni sto puta.
Osobno ocekujem znatan porast u vidu snage, posto su to AMD kartice uvijek i bile, nikad nisu brijali previse na potrosnju i te brije, to nije njihov stil. Performanse ce skocit sigurno, sada kolko to je upitno, ja predviđam da cemo dobit nekih 50 posto jace grafe

EDIT:

Ko zna, ovisi i kakva ce bit situacija sa DX 12 i podrskom za CFX i SLI o cemu se pricalo dosta, mozda roknem jos jednu 390ku, to bi bio BOOM ako se neke stvari poprave sa tim DX 12

Zadnje izmijenjeno od: Sphere. 06.01.2016. u 22:52.
Sphere je offline   Reply With Quote