View Single Post
Staro 27.06.2008., 02:59   #96
skBecks
Registered User
 
skBecks's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: sisak
Postovi: 4
za pocetak: Pozdrav! i Omega care svaka cast!

odmah sam se morao registrirat cim sam vidio ovako dobar topic..

nego da skratim pricu.. imam jedan problem sa kucistem od laptopa (tj. moja cura ima problem koji ja moram rijesit )..
nakon 2 god. konstantnog koristenja na kucistu od laptopa (tj onaj dio dje drzis dlanove dok tipkas po tipkovnici) se ogulio i izgleda totalno ruzno.
posto sam htjeo pomoc curi da joj malo uljepsam komp, rastavio sam ga i tu plastiku dao frendu koji je kao "strucnjak" u farbanju.. naravno, do maloprije sam mislio da se on kuzi u svo to farbanje al kad sam procitao guide od Omege skuzio sam da frend nema pojma nimalo.. pazi sto je on napravio: uzeo tu plastiku i presprico prvo sa onim plasticom (il kak se vec zove ona temeljna farba) i onda je na to presprico sa nekom bojom.. pokaze on meni to, ja sav sretan, cura jos vise... sve 5!
dok nije proslo par dana i farba se pocela skidat.. sad naravno izgleda sve 100 puta gore neg prije.. Omega sam mi reci jel postupak isti i sa tom plastikom jer ce se na nju stalno stavljat ruke i bit ce izlozena svakakvim sranjima kao narukvice, staovi, prstenje itd. koji bi je mogli izgrebat...

sta savjetujes u tom slucaju.. koji premaz vise.. mozda neka odredena boja (ne metalic vec mat il nest slicno tome...)???

sad dolazi ljeto i odmor od faksa tad da je vremena na pretek.. sta god bude trebalo radit ja sam za...

p.s. nemoras objasnjavat kak se nanosi boja il sl. sta si vec objasnio prije..
skBecks je offline   Reply With Quote